ОВК-ІНСТАЛ

Контактная информация

Пн. - Сб. с 8.00 до 17.00

тел.:  (067) 341-98-30

   Проектування, поставка обладнання, монтаж та сервіс інженерних систем, таких як система опалення, системи водопостачання і каналізації - це основна сфера діяльності нашої компанії.

  Наша мета і основна задача - забезпечити Вам комфортне проживання у Вашій оселі, по скільки саме від якісної та безперебійної работи систем опалення, холодного та гарячого водопостачання і водовідведення будинку, напряму залежить затишок та спокій проживання.   

 Ми пропонуємо не окремі послуги, а розроблюємо та втілюємо комплексні рішення по інженерним системам для приватних будинків, котеджів, заміських будинків та дач "під ключ"

        Сьогодні багато компаній пропонують свої послуги по монтажу опалення, влаштуванню водопостачання і каналізації приватних будинків, і часто саме вибір гідного інсталятора стає головною проблемою для замовників.

       Вибравши компанію «ovk-install» у якості свого інсталятора Ви отримаєте досвід, професійний підхід, найкращі матеріали, якісну роботу, вчасні терміни початку та закінчення робіт, гарантію на матеріали і монтаж, а токаж впевненість у сертифікованих спеціалістах, і все це при разумній ціні.

        У нас не аби яке бажання допомагати вам у вирішенні інженерних задач

     

МЫ ЯВЛЯЕМСЯ ОФИЦИАЛЬНЫМИ ДИСТРИБЬЮТЕРАМИ: